alt

 

 

Nabízíme k pronájmu chalupu 6+1 s kapacitou maximálně 16 lůžek, kterou jsme  zrekonstruovali do stylu valašské dřevěnice. Chalupa pod Kohútkou stojí na konci obce Nový Hrozenkov v údolí Vranča v blízkosti SKI CENTRA KOHÚTKA (cca 3 km).

Beskydy a Javorníky se vyznačují především krásnou přírodou a dokonalou vyvážeností místních lesů, luk a pastvin. Okolní příroda nabízí spoustu možností k celoroční dovolené.

altaltalt

Dřevěnice je vhodná k rodinné dovolené, jak odpočinkové tak i aktivní. Nachází se v klidné části obce u potoka s pěkným výhledem na okolní lesy a louky.

V přízemí je velká obytná místnost, která je členěna na kuchyň, jídelnu a obývací prostor. Dominantou místnosti jsou kachlová kamna s odpočinkovou pecí. Přízemí nabízí sociální zařízení (sprchový kout, WC). V patře je rovněž koupelna s vanou a 2x WC. Ručníky nejsou v nabídce.

altaltalt

V horním patře je k ubytování pět pokojů, které jsou vybaveny dřevěným nábytkem.

Z jídelny je vstup na zastřešenou terasu, kde je venkovní nábytek. U chalupy je velký gril, udírna a  venkovní ohniště s posezením. Dětem jsou k dispozici houpačky, pískoviště, velká trampolína a bazén o průměru 3,5 m. V zimě je možno zapůjčit sáně a boby.

Chalupa je vytápěna eletrickým centrálním topením (přízemí podlahové, patro přímotopy), v kombinaci s kachlovými kamny na dřevo s teplovodním výměníkem (radiátory).

K dispozici je síť wi-fi.

Doporučujeme vzít s sebou přezůvky.

PES - NENÍ POVOLEN

Parkování je u chalupy – max. 5 aut. Příjezd je v zimním období možný bez sněhových řetězů. Pro výjezd do Ski centra Kohútka, jsou řetězy nutné (800m od chalupy jezdí do Ski centra skibus).